Ресторан «Гармонія», який знаходиться в передмісті м.Києва, в прекрасній зеленій зоні - це приклад вишуканого та величного інтер'єру для ваших святкувань! Немов дорогоцінним розсипом у ресторані «Гармонія» розташувалися готельні номери, сауна, ресторан, бар.

Ресторан "Гармонія" - відмінне місце для проведення різноманітних заходів: ділових зустрічей, випускних балів, корпоративних вечірок, весіль, хрестин, днів народжень, ювілеїв, успішних презентацій та інших урочистих подій. Добре прийти сюди у великому товаристві чи малому, з приводом чи без нього, добре завітати і самому: смачна їжа – це найкраща компанія.

Інтер’єр ресторану «Гармонія» елегантний та вишуканий. За вікнами тече строкате міське життя зі всіма його плюсами та мінусами, а тут завжди затишно і тепло.

До ваших послуг бенкетний зал на 100 персон, камінний зал на 40 персон та VIP- зал на 35 персон, а також безліч затишних місць, де можна усамітнитись удвох або компанією. Влітку Ви можете приємно провести час на літньому майданчику. Влаштувавшись за столиками, можна зануритися в ритм музики. Вишукані страви, делікатеси допомагають отримати насолоду та відчути дружню атмосферу колективу. При приготуванні страв використовуються тільки найякісніші, найсвіжіші продукти від надійних постачальників. Страви в меню готуються на найсучаснішому екологічному обладнанні, що дозволяє зберігати смакові і корисні якості продуктів.

Для відокремленого відпочинку гостям надають 7 упорядкованих номерів: кімнати типу стандартний номер та "напівлюкс". Оригінальний дизайн приміщень готелю доповнюють чистота і затишок, турботливе ставлення обслуговуючого персоналу.

Завітайте до нас і Ви будете приємно вражені вишуканим сервісом, турботою і увагою. Дбайливий та уважний персонал ресторану сприятиме Вашому корисному та приємному відпочинку.